Our thoughts

دقت را از طبیعت و اعتماد را از شما آموختیم .

همیشه بر این باوریم که بزرگترین افتخار ما ، همراهی شماست .

افکار ما

گروه یکتا ،    نام پیشروی دنیای آموزش مدیران کشور، این روزها بستر تحقق آرزوی آنهایی است که می خواهند رویاهای زیبای شغلی و آینده خود را بسازند. گروه یکتا در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هفت بصورت رسمی با الهام گرفتن از بهار طبیعت رویشی را در جهت جامه عمل پوشاندن به اهدافی بزرگ آغاز نمود. افکاری برتر در زمینه خواسته های بنیادی بازار کسب و کار که مدت ها ذهن تمامی دوستداران به این رشته را به خود مشغول کرده بود. ما با تبحر و تجربه، تبلیغ را با محیط زندگی و کسب کار شما در هم مـی آمیزیم و لذت شما را از این همخوانی زیبا نظاره می نمائیم.


ماموریت

گروه یکتا با کادری مجرب و توانمند تلاش می نماید تا با طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی و ارائه مناسب تجهیزات نماشگاهی، تیم های متخصص و حرفه ای طراحی ، بازرگانی ، صدابرداری و تصویربرداری ، عکاس حرفه ای و از همه مهمتر برگزاری همایش هاو سمینارهای تخصصی ، جایگاه مناسبی برای خود و مجموعه مشتریانش در بازارهای هدف ایجاد می نماید . کادر جوان این مجموعه نه تنها هرگز مانعی برای پیشرفت و موفقیت های این مجموعه در زمینه های یاد شده نبوده است ، بلکه به اتکا به تحصیلات ، تلاش مضاعف و حرفه ای بودن توانسته اند بعنوان یک مزیت رقابتی قابل اتکا, اسباب موفقیت و برجسته بودن مجموعه را فراهم بیاورند . بازاریابی هدفمند ، طراحی و چاپ هرساله آگهی نامه های تخصصی ، کاتالوگ و ژورنال های حرفه ای ، ایجاد اتاق فکر ، تدوین برنامه های بازرگانی و فروش ، برگزاری موفقیت آمیز و پرشور هر ساله کنفرانسها ، سمینارها و کارگاههای تخصصی و فوق تخصصی در زمینه های گوناگون از جمله بازاریابی ، مدیریت و فروش که با استقبال بی نظیر علاقمندان و متخصصین همراه بوده است شاهدی براین ادعاست . حضور پررنگ در حوزه برگزاری همایشهای تخصصی در کنار بزرگان اهل فن ، مذاکره و رایزنی با اساتید برجسته و شناخته شده و ارتباط با اساتید دانشگاهها ، مشاوران و مدیران برجسته کشور عزیزمان از عمده اهداف گروه یکتا می باشد . برگزاری کنفرانس و همایشهای متفاوت و جلب نظر متقاضیان و اساتید گرانمایه ما را مصمم کرده است تا در انجام رسالت سنگین خویش مصمم تر باشیم .


هوشمندی

اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما در یکتا به برنامه های عملیاتی و یکپارچه و دقیقی ترجمه می شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیتهای اجرایی مورد نیاز ، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه های بازاریابی و تبلیغات را می دهد . مشتریان یکتا خدمات خود را در قالب کمپین های حرفه ای بازاریابی و فروش دریافت می نمایند به این منظور واحد های تحقیقات بازار ، مشاوره بازاریابی و برنامه ریزی کمپین به طور کامل در خدمت مشتریان ما هستند .


خلاقیت

هسته ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است . در یکتا گروهی از متخصصان بازاریابی حضور دارند که خلاقانه ترین ایده ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق می نمایند .


برتری عملیاتی

در یکتا هیچ فعالیت اجرایی برون سپاری نمی شود . سرویس ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در یکتا تیمهایی در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصین اجرا می شوند . قدرت و توان اجرایی ما به مشتری این امکان را می دهد که بدون نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه ی بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید .


و اما حرف آخر

ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم ، به شما به همکارانمان و همه انسانهایی که در اطراف ما هستند . ما مسئولیت همه موارد در حیطه کاریمان را به دوش می گیریم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند . همیشه علاقمند به متفاوت بودن هستیم . ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت میکند . ماتغییربه سوی بهتر شدن را در شما و مجموعه کاریتان تسهیل می کنیم . ما شکرگزار خداوند ، شما و خودمان بخاطر زندگی زیبایی که تجربه می کنیم هستیم . اراده خداوند ما را در ارتباط با شما قرار داده است و ما همیشه قدردان آن هستیم . گروه یکتا بی نهایت قدردان و شکرگزار ارتباطش با همکاران ، مشتریان ، اساتید و مشاوران اهل فن می باشد . همیشه بر این باوریم که بی نهایت سپاسگزار آنچه عطا می شود باشیم ، الطاف خداوند بی پایان است ، شکر و قدردانی از نعمات همچون وظیفه ای برگردن ماست . 

امید داریم کارنامه مختصرمان روزی بدل به فهرستی بلند بالا از آثار پر افتخار شود .

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری