کانون یکتا در سال یکهزار و سیصد و هشتاد و هفت بصورت رسمی با الهام گرفتن از بهار طبیعت رویشی را در جهت جامه عمل پوشاندن به اهدافی بزرگ آغاز نمود. افکاری برتر در زمینه خواسته های بنیادی بازار کسب و کار که مدتها ذهن تمامی دوستداران به این رشته را به خود مشغول کرده بود. ما با تبحر و تجربه، تبلیغ را با محیط زندگی و کسب کار شما در هم می آمیزیم و لذت شما را از این همخوانی زیبا نظاره می نمائیم.

ماموریت سازمانی

گروه یکتا با کادری مجرب و توانمند تلاش می نماید تا با طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی و ارائه مناسب تجهیزات نمایشگاهی، تیم های متخصص و حرفه ای طراحی ، بازرگانی ، صدابرداری و تصویربرداری ، عکاسی حرفه ای و از همه مهمتر برگزاری همایش ها و سمینار های تخصصی، جایگاه مناسبی برای خود و مجموعه مشتریانش در بازار های هدف ایجاد می نماید. کادر جوان این مجموعه نه تنها هرگز مانعی برای پیشرفت و موفقیت های این مجموعه در زمینه های یاد شده نبوده است، بلکه به اتکا به تحصیلات، تلاش مضاعف و حرفه ای بودن توانسته اند به عنوان یک مزیت رقابتی قابل اتکا، اسباب موفقیت و برجسته بودن مجموعه را فراهم بیاورند. بازاریابی هدفمند، طراحی و چاپ هر ساله آگهی نامه های تخصصی ، کاتالوگ و ژورنال های حرفه ای، ایجاد اتاق فکر، تدوین برنامه های بازرگانی و فروش، برگزاری موفقیت آمیز و پرشور هر ساله کنفرانسها ،سمینارها و کارگاههای تخصصی و فوق تخصصی در زمینه های گوناگون از جمله بازاریابی، مدیریت و فروش که با استقبال بی نظیر علاقمندان و متخصصین همراه بوده است شاهدی بر این ادعاست. حضور پررنگ در حوزه برگزاری همایش های تخصصی در کنار بزرگان اهل فن، مذاکره و رایزنی با اساتید برجسته و شناخته شده و ارتباط با اساتید دانشگاهها، مشاوران و مدیران برجسته کشور عزیزمان از عمده اهداف گروه یکتا می باشد. برگزاری کنفرانس و همایش های متفاوت و جلب نظر متقاضیان و اساتید گرانمایه ما را مصمم کرده است تا در انجام رسالت سنگین خویش مصمم تر باشیم.

هوشمندی

اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما در یکتا به برنامه‌های عملیاتی یک‌پارچه و دقیقی ترجمه می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد. مشتریان یکتا خدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای بازاریابی و فروش دریافت می‌نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی و برنامه‌ریزی کمپین به‌طور کامل در خدمت مشتریان ما هستند .

خلاقیت

هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است. در یکتا گروهی از متخصصان بازاریابی حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق می نمایند .

برتری عملیاتی

در یکتا هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. سرویس‌ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در یکتا تیمهایی  در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان اجرا می‌شوند. قدرت و توان اجرایی ما به مشتری این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه‌ی بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید .

و اما حرف آخر

ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم، به شما به همکارانمان و همه انسانهایی که در اطراف ما هستند. ما مسئولیت همه موارد در حیطه کاریمان را به دوش می گیریم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند. همیشه علاقمند به متفاوت بودن هستیم، ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند، ما تغییر به سوی بهتر شدن را در شما و مجموعه کاریتان تسهیل می کنیم، ما شکر گزار خداوند، شما و خودمان بخاطر زندگی زیبایی که تجربه می کنیم هستیم، اراده خداوند ما را در ارتباط با شما قرار داده است و ما همیشه قدردان آن هستیم. گروه یکتا بینهایت قدردان و شکرگذار ارتباطش با همکاران، مشتریان، اساتید و مشاوران اهل فن می باشد. همیشه بر این باوریم که بی نهایت سپاسگزار آنچه عطا می شود باشیم، الطاف خداوند بی پایان است، شکر و قدردانی از نعمات همچون وظیفه ای بر گردن ماست.

امید داریم کارنامه مختصرمان روزی بدل به فهرستی بلند بالا از آثار پر افتخار شود .

با احترام . بهاره شادنایی مدیرمسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغات یکتا

بالا