همیشه بر این باوریم که بزرگترین افتخار ما ، همراهی شماست .

گروه یکتا  ،  نام پیشروی دنیای مشاوره و آموزش مدیران کشور ، این روزها بستر تحقق آرزوی آنهایی است که می خواهند رویاهای زیبای شغلی و آینده خود را بسازند . گروه یکتا در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هفت بصورت رسمی با الهام گرفتن از بهار طبیعت رویشی را در جهت جامه عمل پوشاندن به اهدافی بزرگ آغاز نمود . افکاری برتر در زمینه خواسته های بنیادی بازار کسب و کار که مدت ها ذهن تمامی دوستداران به این رشته را به خود مشغول کرده بود . ما با تبحر و تجربه ، آموخته های خود را با کسب کار شما در هم مـی آمیزیم و لذت شما را از این همخوانی زیبا نظاره می نمائیم .

ماموریت

گروه یکتا با کادری مجرب و توانمند تلاش می نماید تا با طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی و ارائه مناسب تجهیزات نماشگاهی، تیم های متخصص و حرفه ای طراحی ، بازرگانی ، صدابرداری و تصویربرداری ، عکاس حرفه ای و از همه مهمتر برگزاری همایش هاو سمینارهای تخصصی ، جایگاه مناسبی برای خود و مجموعه مشتریانش در بازارهای هدف ایجاد می نماید . کادر جوان این مجموعه نه تنها هرگز مانعی برای پیشرفت و موفقیت های این مجموعه در زمینه های یاد شده نبوده است ، بلکه به اتکا به تحصیلات ، تلاش مضاعف و حرفه ای بودن توانسته اند بعنوان یک مزیت رقابتی قابل اتکا, اسباب موفقیت و برجسته بودن مجموعه را فراهم بیاورند . بازاریابی هدفمند ، طراحی و چاپ هرساله آگهی نامه های تخصصی ، کاتالوگ و ژورنال های حرفه ای ، ایجاد اتاق فکر ، تدوین برنامه های بازرگانی و فروش ، برگزاری موفقیت آمیز و پرشور هر ساله کنفرانسها ، سمینارها و کارگاههای تخصصی و فوق تخصصی در زمینه های گوناگون از جمله بازاریابی ، مدیریت و فروش که با استقبال بی نظیر علاقمندان و متخصصین همراه بوده است شاهدی براین ادعاست . حضور پررنگ در حوزه برگزاری همایشهای تخصصی در کنار بزرگان اهل فن ، مذاکره و رایزنی با اساتید برجسته و شناخته شده و ارتباط با اساتید دانشگاهها ، مشاوران و مدیران برجسته کشور عزیزمان از عمده اهداف گروه یکتا می باشد . برگزاری کنفرانس و همایشهای متفاوت و جلب نظر متقاضیان و اساتید گرانمایه ما را مصمم کرده است تا در انجام رسالت سنگین خویش مصمم تر باشیم .

خلاقیت

هسته ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است . در یکتا گروهی از متخصصان بازاریابی حضور دارند که خلاقانه ترین ایده ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق می نمایند .

هوشمندی

اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما در یکتا به برنامه های عملیاتی و یکپارچه و دقیقی ترجمه می شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیتهای اجرایی مورد نیاز ، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه های بازاریابی و تبلیغات را می دهد . مشتریان یکتا خدمات خود را در قالب کمپین های حرفه ای بازاریابی و فروش دریافت می نمایند به این منظور واحد های تحقیقات بازار ، مشاوره بازاریابی و برنامه ریزی کمپین به طور کامل در خدمت مشتریان ما هستند .

برتری عملیاتی

در یکتا هیچ فعالیت اجرایی برون سپاری نمی شود . سرویس ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در یکتا تیمهایی در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصین اجرا می شوند . قدرت و توان اجرایی ما به مشتری این امکان را می دهد که بدون نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه ی بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید .

و اما حرف آخر

ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم ، به شما به همکارانمان و همه انسانهایی که در اطراف ما هستند . ما مسئولیت همه موارد در حیطه کاریمان را به دوش می گیریم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند . همیشه علاقمند به متفاوت بودن هستیم . ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت میکند . ماتغییربه سوی بهتر شدن را در شما و مجموعه کاریتان تسهیل می کنیم . ما شکرگزار خداوند ، شما و خودمان بخاطر زندگی زیبایی که تجربه می کنیم هستیم . اراده خداوند ما را در ارتباط با شما قرار داده است و ما همیشه قدردان آن هستیم . گروه یکتا بی نهایت قدردان و شکرگزار ارتباطش با همکاران ، مشتریان ، اساتید و مشاوران اهل فن می باشد . همیشه بر این باوریم که بی نهایت سپاسگزار آنچه عطا می شود باشیم ، الطاف خداوند بی پایان است ، شکر و قدردانی از نعمات همچون وظیفه ای برگردن ماست . 

امید داریم کارنامه مختصرمان روزی بدل به فهرستی بلند بالا از آثار پر افتخار شود .


ارزشهای اعتباری برند ما

بهره گیری از هر فرصتی برای آموزش

 توانایی اجرایی و عملکردی

قابلیت اعتماد و اتکا بر محصول و خدمت

تسهیم ارزش ها با مشتری

 اهمیت به مشتری و کارکنان

 

گشاده رویی و صداقت


مسیر موفقیت ما

مجوز کانون آگهی و تبلیغات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مجوز آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد

ابلاغ رسمی مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور . رشته امورمالی و بازرگانی

ابلاغ رسمی مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور . رشته خدمات آموزشی

ابلاغ رسمی مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور . رشته امور اداری

ابلاغ رسمی مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور . رشته خدمات آموزشی

ابلاغ رسمی مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور . رشته امور اداری

ابلاغ رسمی مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور . رشته امورمالی و بازرگانی

لوح تقدیر از رئیس محترم سازمان نظام مهندسی
لوح تقدیر از ریاست محترم مرکز آموزشهای تخصصی و علمی کاربردی فنی و حرفه ای
لوح تقدیر از دکتر احمد حلت مرد موفقیت ایران و رئیس بنیاد سخنران حرفه ای
تقدیرنامه از ریاست محترم اتحادیه صنف طلا ، جواهر و نقره
لوح تقدیربرگزاری سمینار فناوریهای نوین
تقدیرنامه از ریاست محترم انجمن صنفی بیمه پاسارگاد
دریافت تقدیرنامه از مدیر عامل محترم IMQ
دریافت گواهینامه از دانشگاه EMU قبرس
دریافت گواهینامه از دانشگاه EMU قبرس
TO TOP